SERWIS SAMOCHODOWY

SERWIS SAMOCHODOWY

SERWIS

Serwis samochodowy

Polacy kupują samochody zarówno nowe jak i używane co wiąże się z koniecznoscią napraw. Aby wykonana była ona prawidłowo i nie zagrażała przyszłemu użytkownikowi ważna jest sprawna i wiarygodna ocena stanu pojazdu i możliwości jego naprawy.

Przeważająca liczba warsztatów samochodowych przy naprawie opiera się na wiedzy nabytej i doświadczeniu oraz ocenie stanu technicznego pojazdu „na oko fachowca” i przy użyciu tradycyjnych metod.
My postawiliśmy na jakość i nowoczesność zakupując i pracując na wysokiej klasy urządzeniach diagnostyczno-pomiarowych umożliwiających skuteczną diagnozę i obsługę wszystkich podzespołów samochodu. Nasze wyposażenie warsztatowe pozwala na szybkie i profesjonalne usuwanie usterek.

 

Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm polskich i zagranicznych posiadających wszystkie wymagane certfikaty, dopuszczenia do użytku i stały nadzór dozoru technicznego.

SPRZĘT

Sprzęt diagnostyczny

Fabryczny sprzęt diagnostyczny

- Jaguar/Land Rover
- Pathfinder
- Wds
- Ids
- Sdd

Sprzęt diagnostyczny firmy Hunter:

Stanowisko diagnostyczne:
- Podnośnik hydrauliczny rx-12-xl-43p - Sprzęt diagnostyczny do dynamicznego pomiaru geometrii
- Komputer diagnostyczny Obdii - auto enginuity z rozszerzeniem na Jaguara, Land Rovera i Aston Martina

USŁUGI

Oferowane usługi

Wykonujemy:

  1. Przeglądy okresowe, naprawy bieżące,pełną obsługę elektroniczną(programowanie sterowników,kalibrację zawieszeń,konfigurację wyposażenia,dostosowanie kompleksowe samochodów z USA do specyfikacji EU
  2. Naprawy mechaniki silnika, skrzyni biegów, układu przeniesienia napędu, układu zawieszeń
  3. Kompleksową diagnostykę ( OBDII, WDS , IDS ,SDD,PATHFINDER)
  4. Naprawy powypadkowe blacharskie i lakiernicze w oparciu o współpracę z renomowanymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi.

Polecamy oryginalne części zamienne nowe i używane w atrakcyjnych cenach jak również na życzenie klienta wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości zamienniki.

Koszt naszej roboczogodziny jest bardzo konkurencyjny i negocjowalny.

 

Usługi dodatkowe

– Montaż różnego typu urządzeń elektronicznych

– Samochód zastępczy– istnieje możliwość skorzystania z samochodu zastępczego

– Myjnia samochodowa dla klientów serwisu

– Organizacja noclegu wg. życzeń i wytycznych klientów

CZĘŚCI

Części samochodowe

Od lat współpracujemy z wiodącymi firmami angielskimi powiązanymi z fabrykami  Jaguara i Land Rovera, które dostarczają nam części mechaniczne i blacharskie nowe i używane w pełni wartościowe sprzedawane przez nas z gwarancją.

Oferujemy części:

–  nowe
– używane
– regenerowane

REALIZACJA

Realizacja zamówień

 

Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie.

Zamówione przez klienta części, podzespoły staramy się dostarczyć w ciągu 24 godzin o ile znajdują się w naszym magazynie.

Jeżeli zamówienie nie może zostać zrealizowane w oparciu o nasz polski stan magazynowy wysyłamy zapotrzebowanie do Anglii i w ciągu ok. 10 dni roboczych dostarczamy części do klienta lub za dodatkową opłatą EXPRESS w ciągu 5 dni roboczych.